O mnie

Tak to prawda. Zdjęcia nie kłamią.

Mam ponad sześćdziesiąt lat i tak właśnie wyglądam.

Czy jednak jestem tym, który powinien się już szykować się do zmiany- przejścia  z poziomu aktywności na „zasłużony odpoczynek”? Na pewno nie!

Może dlatego, że w gruncie rzeczy zmiana to moje drugie imię. Nieustannie się uczę, doświadczam nowych możliwości, stawiam przed sobą cele, których kumulację, jak sądzę osiągnę mniej więcej za 18 lat. Wciąż mam przed sobą wiele spraw i wciąż wiele robię.

Jestem TRENEREM. To zajęcie, którym zajmuję się najdłużej. Pracuję przede wszystkim dla sektora społecznego (oświata, związki zawodowe, organizacje pozarządowe). Brałem i biorę udział w dużych projektach systemowych, ale też trafiam do małych podmiotów na prowincji. To, co jest najpiękniejsze w tej pracy, to fakt, że dzięki spotkaniom z odbiorcami moich usług bardzo wiele się uczę.  Wierzę, że wspólnie możemy wiele zmienić.

Jestem COACHEM. Specjalizuję się w coachingu dotyczącym decyzji życiowych. W sposób szczególny chciałbym pracować z osobami 50 plus. To piękny wiek dla rozwoju, a coaching właśnie sprzyja rozwojowi. Warto to wspólnie przegadać. Sam, wiedząc jak to bardzo przydatne, spotykam się regularnie ze swoim coachem- kobietą, osobą, która zadając pytania, ułatwia mi podejmowanie przeze mnie decyzji, z których być może kiedyś bym zrezygnował.

Jako coach jestem po części DORADCĄ KARIERY. To trochę wynika z tego, że jestem coachem i trenerem, ale też z tego, że jedną z moich kwalifikacji jest doradztwo zawodowe. W swojej pracy w tej dziedzinie bazują na sprawdzonych narzędziach badających predyspozycje osób, z którymi pracuję. To z jednej strony Extended Disc oraz Mind Sonar, ale przede wszystkim FRIS. Rozpoznanie predyspozycji, sposobu myślenia i działania ułatwia dokonywanie wyboru w planowanej ścieżce kariery. Połączenie wiedzy o sobie, z możliwościami jakie oferuje rynek pracy, pozwala nie tylko znaleźć odpowiednią pracę, ale też zatrudnienie, które w danym momencie jest najbardziej korzystne.

Jestem AUTOREM, MÓWCĄ, DZIADKIEM, OJCEM, CZŁOWIEKIEM….Zdjęcia nie kłamią. Jestem człowiekiem, który ma ponad sześćdziesiąt lat doświadczeń. Dla każdego z Was.